5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
ד"ר דנה גרינפלד ינאי
 
מומחית ליישור שיניים לילדים, לנוער ולמבוגרים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יישור שיניים למבוגרים

 
אף פעם לא מאוחר מדי ליישר שיניים!
לעולם לא מאוחר מדי להגשים את החלום על החיוך המושלם, שכן היום ניתן ליישר שיניים בכל גיל. טכנולוגיות חדישות מאפשרות כיום לטפל במגוון שיטות נראות ונסתרות ולגרום לנו לחייך בחופשיות גם במהלך הטיפול ומבוגרים רבים מגיעים למרפאות בכדי להגשים את החלום.
שיטות הטיפול. בדומה לילדים, ניתן לבצע יישור שיניים באמצעות גשר ממתכת. עם זאת, מבוגרים רבים נרתעים מכך, ולכן קיימות שיטות אסתטיות יותר להשגת תוצאות טובות, כמו גשר שקוף (חרסינה) או שיטות אסתטיות בלתי נראות:
 
יישור שיניים למבוגרים
 
 
האחת היא אינביזליין, סדרת פלטות שקופות, שניתן להסירן. הפלטות מיוצרות בהתאמה אישית לכל מתרפא ובהתאם לתכנית הטיפול שנקבעת ע"י האורתודונט. המתרפא צריך להרכיבן 22 שעות ביממה ויכול להורידן לצורך אכילה, שתייה וצחצוח שיניים. שיטה זו הינה אסתטית, נוחה מאוד וכמעט בלתי נראית.
 
 
 
אינויזליין
 
 
 
 
 
 
שיטה נוספת היא אורתודונטיה לינגואלית שבה הסמכים ("קוביות") ממוקמים בחלק הפנימי של השיניים, ולכן למעשה לא ניתן להבחין בהם מבחוץ ומראה השיניים לא נפגע כלל. הסמכים המודבקים מיוצרים בהתאמה מדויקת למשטח השן של המטופל וזאת בכדי למנוע ככל שניתן אי נוחות ובכדי לאפשר שמירה מקסימלית על היגיינה אוראלית.
 
 
 
 
אורתודונטיה לינגואלית
 
 
 
 
 
החלטה על שיטת הטיפול. בכדי להחליט על השיטה המתאימה ביותר עבור המטופל, נדרש תחילה להיבדק ע"י האורתודנט שיבחן את התאמת השיטה לליקוי הסגר הספציפי, יציג באופן מלא יתרונות וחסרונות של כל שיטה ויסייע בבחירת המכשור המתאים ביותר עבורכם.

ד"ר דנה גרינפלד ינאי בעלת ידע וניסיון נרחב בטיפול במבוגרים, תוך יישום שיטות הטיפול המתקדמות והבלתי נראות.